ایستگاه
خواندن 2 دقیقه
.
1 سال پیش
.
3 بازدید

جک S3

جک S3

جک S3 کراس‌اوور اقتصادی کرمان موتور، دارای کابین زیبایی می‌باشد و قسمت‌های مختلف آن با یکدیگر هماهنگ هستند. به‌واسطه استفاده از شیشه‌های لچکی، راننده دید مناسبی به اطراف دارد و فضای در نظر گرفته شده برای سرنشینان JAC S3 نیز رضایت‌بخش می‌باشد. همچنین به دلیل فاصله بین دو محور بالای جک S3، قسمت بار این خودرو ظرفیت مناسبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

یکی از نخستین مواردی که پس از عرضه JAC S3 موجب جلب‌توجه مشتریان شد، ظاهر متفاوت این خودرو نسبت به دیگر کراس‌اوورهای چینی بازار بود. جک S3 بیشتر از آنکه کراس‌اوور باشد، یک مینی ون یا MPV محسوب می‌شود.

مشخصات فنی، بازهم متفاوت

تنها ظاهر جک S3 نیست که با دیگر کراس‌اوورهای چینی تفاوت دارد، بلکه پیشرانه این خودرو نیز با سایر رقبا فرق دارد. برخلاف بسیاری از کراس‌اوورهای چینی که با موتورهای 1.5 لیتری عرضه می‌شوند، جک S3 به پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی مجهز است.

این پیشرانه حداکثر 107 اسب بخار قدرت و 155 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند و برای انتقال قدرت نیز از گیربکس‌اتوماتیک CVT ‌ کمک می‌گیرد. همان گونه که انتظار می‌رود،  JAC S3 تک دیفرانسیل است و شتاب اولیه متوسطی را از خود به نمایش می‌گذارد.

امکانات و آپشن‌ها

جک S3 یکی از نخستین کراس‌اوورهای اقتصادی بازار ایران است که امکانات ایمنی را با قیمتی مطلوب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این کراس‌اوور به سیستم کنترل پایداری و کنترل ایستایی در  سربالایی مجهز است که وجود آن‌ها برای خودرویی در این کلاس، ضروری محسوب می‌شود. دو کیسه هوا، سیستم ترمز کمکی و سامانه‌های ABS ‌ و EBD ‌ دیگر تجهیزات این خودرو را تشکیل می‌دهند.

از جمله امکانات رفاهی جک S3 نیز می‌توان به این موارد اشاره کرد: سیستم تهویه‌مطبوع اتوماتیک، چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب، دی لایت و اتولایت، فرمان برقی، سیستم چندرسانه‌ای به همراه شش بلندگو و نمایشگر، آینه‌های جانبی تاشو برقی با گرمکن، سانروف، دوربین عقب، کروز کنترل، حسگر اندازه‌گیری فشار باد تایرها و تریم چرمی کابین.

 

مقالات مرتبط
دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

0