درباره ما

سرعت پیشرفت فناوری در سال‌های گذشته از تصورات انسان پا را فراتر گذاشته و در سراسر دنیا به نحوی در قسمتی از زندگی روزمره ما جای گرفته است. هر روز به تعداد کاربران اینترنت و گوشی‌های هوشمند، اینترنت اشیا و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری افزوده می‌شود که همگی تلاش در رفع نیازهای آشکار و پنهان انسان امروزی را دارند. در همین راستا و به واسطه فناوری اطلاعات یکی از نیازهای اصلی ما، که همان دسترسی به اطلاعات به روز و معتبر، جهت تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان می‌‎باشد، مرتفع می‌گردد. بنابراین شرکت “مدیریت اطلاعات نوین ارگ” با پشتیبانی سرمایه انسانی متخصص و متعهد به نوآوری و در یک سیستم شفاف، تلاش در ارائه اطلاعات و محتوای صادقانه، بهنگام و موثق در زمینه صنعت خودرو دارد.

محتوای منتشر شده توسط ماناتک شامل اطلاعاتی در این زمینه‌ها می‌باشد:

  • بررسی مشخصات خودروهای جدید بازار در عرصه داخلی و بین‌المللی
  • تحقیق و انتشار جزئیات مربوط به فناوری‌های نوین مورد استفاده در صنعت خودرو و آخرین پیشرفت‌های مربوط به این حوزه در داخل و خارج
  • اطلاع‌رسانی درباره روش‌های صحیح نگهداری و تعمیرات خودرو
  • بررسی رویدادهای مهم تاثیرگذار در صنعت و بازار خودرو
  • تاریخچه برندهای مطرح صنعت خودرو

این اطلاعات می‌تواند جهت تصمیم‌گیری قبل از خرید و یا در حین استفاده از خودرو با جزئیات کاربردی درباره روش‌های نگهداری و تعمیرات مفید واقع شود. ذکر این نکته حیاتی است که محتوای این مجله خودرو می‌تواند برای آن دسته از افرادی که به حوزه صنعت خودرو علاقه دارند، نیز جذاب باشد.